Влаштовуй екстремальні перегони з Hot Wheels!

22.12.2018  |  Акції

 

 

Набір «Екстремальні перегони» (арт. FTH77) забезпечує безліч ігрових можливостей!

 

Лише розкрий портативний набір-контейнер та перетвори його на 4-смуговий трек для паралельних перегонів завдовжки понад 2 метрів. Хлопчики зможуть влаштовувати перегони, виконувати карколомні трюки та кидати виклики друзям.

 

Обери один з трьох варіантів складання: перегони на спуску, дрег-рейсінг або перегони з мегастрибком, або вигадуй власні варіанти складання – та влаштовуй екстремальні змагання машинок.

 

Поєднуй набір з іншими треками Hot Wheels, щоб зробити трек ще легендарнішим!

 

Бренд Hot Wheels® – це більше, ніж просто іграшки для дітей. Це інструмент, який допомагає дітям розвивати свої здібності. Будь-яка машинка, якою вони граються, або будь-яка перешкода, яку вони намагаються подолати, вчать їх приймати виклики.

 

Які здібності розвиває в вашій дитині цей набір?

 

Вирішення проблем

 

Сприяє розвитку широти мислення для знаходження рішення

Розвиває творче мислення

 

Допомагає малечі вигадувати нове та не обмежувати власну уяву

Заохочує до змагання

 

Стимулює дітей грати чесно та поважати суперників

 

Портативна упаковка. Відкинь кришку та розкрий набір, щоб перетворити його на 4-смуговий трек. Збирай різні варіанти треку: ті, що представлені в інструкції, або вигадуй власні.

Прямуй до перемоги. Не обмежуй дитячі можливості – вигадуй власні правила перегонів. Фінішуй першим або пройди за встановлений час трек та здобудь перемогу.

Швидко збирається. Ігровий набір компактно складається. Після завершення гри збери трек, щоб перетворити його назад у ящик та склади усі деталі всередину. А завдяки зручній ручці набір можна взяти з собою будь-куди.

Розширюй можливості. Додавай до гри інші набори та треки Hot Wheels, що зробити трек більш складним, а гру ще цікавішою.

 

Акционные игрушки

 

« Вернуться