Про компанію

Компанія ТОВ «ТойДіКо Україна» є офіційним ексклюзивним дистриб'ютором продукції Mattel Inc. в Україні з 2000 року і займається оптовим продажем іграшок всесвітньо відомих брендів: Barbie®, Hot Wheels®, Fisher-Price™, Томас і Друзі™, MEGA BLOKS™, Scrabble™, Uno®, MatchBox®, та реалізує іграшки через інтернет-магазин toydico.com

Компанія співпрацює більш ніж з 1500 магазинами в Україні.

Вся продукція сертифікована відповідно до стандартів законодавства України.

Контакти

Юридична адреса: вул. Дніпроводська, 1, м. Київ, 04077
Фактична адреса: вул. Красилівська 11, БЦ «Британія», 4 поверх, м. Київ, 03040
Тел.: 044 251 49 20
e-mail: [email protected]

Про корпорацію Mattel Inc.

Mattel Inc. - світовий лідер у дизайні, виробництві й продажу іграшок та сімейних товарів багатьох популярних брендів. Компанія була заснована американцями Гарольдом "Matt" Маттсоном і Еліотом "el" Хендлером у 1945 році. Коли Гарольд Маттсон залишив компанію, Еліот Хендлер і його дружина Рут почали разом натхненно працювати над її розвитком, і незабаром створили революційний продукт - ляльку Барбі.

Нині до корпорації Mattel входить близько 119 торгових марок іграшок і сімейних продуктів. В Україні представлені такі бренди: Barbie™ - найпопулярніша модна лялька серед коли-небудь представлених, Hot Wheels™ - швидкісні машинки й треки для них, Matchbox™ - машинки великого міста, Fisher-Price™ - розвивальні іграшки для дітей від 0 до 3+ років, паровозики Томас і Друзі™, всесвітньо відомі ігри Scrabble™, UNO™, а також іграшки, які виробляють за ліцензією: Тачки™, Disney Princess™, Disney Frozen™ та ін.

Досвід

Майже 7 десятиліть іграшки Mattel Inc. приносять радість дітям. З часів заснування компанії покоління вже стали батьками, бабусями й дідусями і зараз обирають іграшки Mattel Inc. для своїх дітей та онуків.

Безпека продукції

Безпека іграшок є пріоритетом для компанії. Mattel Inc. створює та виробляє найпопулярніші серед дітей іграшки в світі, тому відповідальність за їхню якість та безпеку - найважливіша складова діяльності компанії. Mattel Inc. підтверджує довіру споживачів завдяки суворим стандартам, яких дотримується від проектування виробів і виробництва до їх дистрибуції в різних країнах.

Ігрова відповідальність

Корпоративна місія Mattel Inc. полягає в позитивному впливі на суспільство за допомогою ігрової відповідальності, оскільки Mattel Inc.:
- грає сумлінно, постійно узгоджуючи рішення з цінностями компанії;
- грає разом, працюючи з партнерами й органами регулювання, щоб створити світ безпечних, високоякісних та інноваційних іграшок, яким довіряють дорослі і які люблять діти;
- грає безпечно завдяки наполегливій праці та турботі про зменшення шкідливого впливу на довкілля.