Про компанію

Компанія ТОВ «ТойДіКо Україна» є офіційним ексклюзивним дистриб’ютором продукції Mattel Inc. в Україні з 2000 року і займається оптовим продажем іграшок всесвітньовідомих брендів: Barbie®, Monster High®, Ever After High™, Hot Wheels®, MatchBox, Max Steel, WWE, Fisher-Price™, Scrabble™, Uno®, Angry Birds, MEGA BLOKS, та реалізує іграшки через інтернет-магазин www.toydico.com

Вся продукція сертифікована відповідно до стандартів законодавства України.

Компанія співпрацює більш ніж з 1500 магазинами по всій території України.

Про корпорацію Mattel Inc.

Mattel Inc. - світовий лідер у дизайні, виробництві й продажу іграшок та сімейних товарів багатьох популярних брендів.

Компанія Mattel була заснована американцями Гарольдом «Matt» Маттсоном і Еліотом «el» Хендлером у 1945 р. Коли Гарольд Маттсон залишив компанію, Еліот Хендлер і його дружина Рут почали разом натхненно працювати над її розвитком, і незабаром створили революційний продукт – ляльку Барбі.

Нині до корпорації Mattel входить близько 119 торгових марок іграшок і сімейних продуктів. В Україні представлені такі бренди: Barbie™ – найпопулярніша модна лялька серед коли - небудь представлених, Hot Wheels™ – швидкісні машинки й треки для них, Matchbox™ – машинки великого міста, Fisher-Price™ – розвивальні іграшки для дітей від 0 до 3р.+, зокрема паровозики Thomas & Friends™, всесвітньо відомі ігри Scrabble™, UNO™, Angry Birds™, а також іграшки, які виробляють за ліцензією: Cars™, Planes™, Disney Princess™, Sofia™ та ін.

Досвід.

Майже 7 десятиліть іграшки Mattel Inc. приносять радість дітям. З часів заснування компанії покоління вже стали батьками, бабусями й дідусями і зараз обирають іграшки Mattel Inc. для своїх дітей та онуків.

Безпека продукції.

Безпека іграшок є пріоритетом для компанії. Mattel Inc. створює та виробляє найпопулярніші серед дітей іграшки в світі, тому відповідальність за їхню якість та безпеку – найважливіша складова діяльності компанії. Mattel Inc. підтверджує довіру споживачів завдяки суворим стандартам, яких дотримується від проектування виробів і виробництва до їх дистрибуції в різних країнах.

Ігрова відповідальність.

Корпоративна місія Mattel Inc. полягає в позитивному впливі на суспільство за допомогою ігрової відповідальності, оскільки Mattel Inc.:

- Грає сумлінно, постійно узгоджуючи рішення з цінностями компанії.

- Грає разом, працюючи з партнерами й органами регулювання, щоб створити світ безпечних, високоякісних та інноваційних іграшок, яким довіряють дорослі і які люблять діти.

- Грає безпечно завдяки наполегливій праці та турботі про зменшення шкідливого впливу на довкілля.